Misyonumuz

   Müvekkillerimizin, kişisel ve kurumsal faaliyetlerine ilişkin tüm hukuki risklerini yönetmede ve haklarını korumada; güvenilir ve sürekli iş ortağı şeklinde sorumluluk üstlenerek, müşteri memnuniyeti ile ölçülebilen hizmetlerimizle, hukuku Müvekkillerimizin tüm haklarının etkin güvencesi kılmaktır.

Vizyonumuz

   Hukuki koruma, iş geliştirme ve ihtilaf çözümüne ilişkin, kaliteli ve entegre hizmetler sunarken; müvekkil, ortak, personel adedi ve iş hacmi bazında verimlilikle ve istikrarlı bir şekilde büyüyen, personelinin ve müvekkillerinin memnuniyet ve güvenle çalıştıkları, uluslararası ölçülerde saygın referans olma düzeyine ulaşmış, profesyonel bir hukuk hizmetleri kurumu olmaktır.

Temel Değerlerimiz

   Mutlu Avukatlık Ortaklığı olarak; Ehliyet (Uzmanı olunan işe talip olmak ya da talip olunan işin uzmanı olmak), Güven (İş ilişkisini aşan, hakedilmiş kişisel ve kurumsal itimadın sahibi olmak), Dürüstlük (Evrensel ölçülerle doğru olmak; doğruyu söylemek ve doğru davranmak), Hakkaniyet (Tevdi edilen işin gereğini hak, adalet,doğruluk ve nesafete uygun yapmak), Sadakat (Müvekkilin sırlarını ve haklarını iş ilişkisini aşan bir samimiyetle muhafaza etmek), Saygı (Müvekkilin, muhatapların, işin ve Ortaklığın haklarına saygılı olmak) varoluşumuzun özünü oluşturan temel değerlerimiz olup, her hal ve şartta karar ve hizmetlerimizin rehberi, aynı zamanda da müvekkillerimize taahhütlerimizdir.

Hizmet Anlayışımız

   Avukatlık meslek ahlakına ve profesyonelliğe uygun olarak müvekkillerimize hizmet etmek amacıyla var olan bir ortaklığız. Bu çerçevede; görüşmelerimiz ve çalışmalarımız esnasında edindiğimiz her türlü kişisel ve kurumsal bilgiler bizim için saklanması gereken bir sırdır. Hizmetlerimizi bilinçli ve sistematik şekilde, geciktirmeksizin yerine getireceğiz. İşin sağlıklı çözümü için müvekkillerimizle işbirliği ve istişarenin gerekliliğine inanırız. Müvekkillerimizin hukuki risklerini en aza indirmek veya hukuki sorunlarını en kısa sürede ve en etkin sürede çözümlemek için müvekkillerimizden hadiseyle ilgili bize tüm bilgileri eksiksiz sunması ve bizden de çalışmanın her aşamasında bilgi talep etmesi prensibimizdir. Müvekkillerimizle teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak kesintisiz bir iletişim içinde olmaktayız. Bu bağlamda en son gelişmiş bilişim teknolojileriyle, elektronik posta yoluyla kısa sürede belgeli ve yazılı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müvekkillerimiz, kendilerine verilmiş özel şifrelerle, işlerinin her aşamasını, güncel raporlar tarzında, web sitemizden takip etme imkanına sahiptirler. Alacak tahsillerinde yapılan tahsilatı aynı gün veya en geç ertesi iş günü müvekkil hesaplarına intikal ettirmekteyiz.

 

 

        
15 Aralık 2019  Pazar   23:27:45


Copyright © 2011 MUTLU AVUKATLIK ORTAKLIĞI
Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No: 35/2 1.Kat   34662 Üsküdar / İstanbul
Tel : +90 216 651 8484  
bilgi@mutlu.av.tr